Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /var/www/vhosts/fetihfightteam.com/httpdocs/lib/system_autoload.php on line 11
Özel Ders / Fetih Fight Team

Özel Ders

Neden Özel Ders Almalıyım?

Alanında yıllardır bu sporda uzmanlaşmış ve milli sporculuk yapmış antrenörlerimiz eşliğinde, size en uygun spor branşını seçerek zinde ve sağlıklı bir hayata başlangıç yapabilirsiniz.

Grup derslerimizin yanı sıra özel dersler sayesinde antrenörlerimizden birebir dersler alıp, gelişiminizi daha da hızlandırabilirsiniz. Grup derslerinde genelde grubun ortalaması düzeyinde antrenman yoğunluğu belirlenerek herkesin katılım sağlaması amaçlanır. Ama özel derslerde tamamen sizin yapınıza uygun bir antrenman programı hazırlanır.
Ankara Özel Boks Dersleri Boks
Ankara Özel Kickboks Dersleri Kickboks
Ankara Özel Muay Thai Dersleri Muay Thai
Ankara Özel Pilates / Aletli Pilates Dersleri Pilates / Aletli Pilates
Ankara Özel Fitness / Fonksiyonel Fitness Dersleri Fitness / Fonksiyonel FitnessÖzel Bireysel Dersler
Özel Bireysel Dersler


Birebir, sizin ve eğitmenlerimizin uygun olduğu saatlerde yapılır. Ön görüşmeden sonra sizin amaçlarınıza, fiziksel farklılıklarınıza uygun bir program hazırlanarak çalışmalara başlanır.

Düzenli olarak ölçme ve değerlendirmelerle hedeflerinize ulaşma rotası kontrol altına alınır. Bunun için 4 – 6 haftada bir vücut kitle analizleri ve ihtiyaca bağlı olarak video analizleri yapılır. Duruma göre programlar geliştirilip kişiye göre en verimli hale getirilir.

- Kısa sürede daha verimli çalışmalar yapma.
- Bireysel bir farklılığa uygun eğitim alma (rahatsızlık, sakatlık).
- Kilo verme, sıkılaşma ve savunma gibi özel bir amaca yönelik programla çalışma.
- Grupla çalışmak yerine bireysel çalışmayı tercih etme.
Özel Grup Dersleri
Özel Grup Dersleri


Belli bir nedenle ve amaçla bir araya gelen açık gruplardır. Belli sayıyla çalışmalara başlanır ve yeni kişiler eklenebilir.

Belli bir programla çalışılır.Grup Seviyeleri Maksimum 5 ve ya 10 civarıdır. Grup Kurulma Amacı kardiyo ağırlıklı çalışmalarla kilo vermek veya self defance'da olabilir.
Yarı Özel Grup Dersler
Yarı Özel Grup Dersler


Belli bir nedenle ve amaçla bir araya gelen kapalı gruplardır. Belli sayıyla çalışmalara başlanır ve yeni kişiler alınmaz.

Belli bir programla çalışılır. Herkes aynı seviyede olduğundan çalışmalarda maksimum oranda yararlar sağlanır.

Grup kurulma amacı müsabakalara katılmak olabileceği gibi sadece kardiyo ağırlıklı çalışmalarla kilo vermek veya self defence da olabilir.

Bazen belli bir iş yerinde çalışanlar da uygun saatlerinde birlikte eğitim alabilmek için grup oluşturabilirler.
Grup Dersler
Grup Dersler


Haftanın belli gün ve saatlerinde yapılmaktadır. Eğitim yapılan salonun büyüklüğüne ve ekipmanların yeterliliğine bağlı olarak üye sayısı değişir.

Grup derslerinde genelde farklı seviyelerden (Başlangıç, orta ve ileri seviye gibi) üyelerimiz olmasını nedeniyle eğitim verimliliğini ve kalitesini koruma açısından başlangıç seviyesinde yeni üyeleri belirli aralıklarla grup olarak alınmaktadır.
Fetih Fight Team

Tüm Hakları Saklıdır: 2024site design & technology: xendaba
Grup Dersler
Bize Ulaşın
Çukurambar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 1480 sokak Besa Kule B blok No: 2/11
06900 Çankaya Ankara

Haritada Görüntüle
(0312) 999 1453